Hotel Amigo Praha

Hotelu Amigo Praha 11 Hotelu Amigo Praha 12 Hotelu Amigo Praha 13 Hotelu Amigo Praha 14 Hotelu Amigo Praha 15 Hotelu Amigo Praha 16 Hotelu Amigo Praha 17 Hotelu Amigo Praha 18 Hotelu Amigo Praha 19 Hotelu Amigo Praha 20 Hotelu Amigo Praha 21 Hotelu Amigo Praha 22

.Amigo City Centre Hotel se nachází v centru Prahy, ve vyhlášené čtvrti Vinohrady. Václavské náměstí, Národní muzeum, Kongresové centrum Praha a další významná místa se nacházejí jen několik minut pěší chůze od hotelu. Hotel byl nedávno znovu otevřen po celkové rekonstrukci a je připraven nabídnout Vám vysoký standard ubytování, parkování, profesionální služby a přátelskou atmosféru. Amigo City Centre Hotel nabízí vysoký komfort spánku v samotném centru města.


K dispozici je Vám 44 prostorných pokojů a apartmá vybavených vysoce kvalitním a elegantním nábytkem korespondujícím s historickým charakterem budovy. Všechny pokoje jsou klimatizovány. S přihlédnutím ke skutečnosti, že je hotel Amigo city Centre situován v samotném centru města, jsou naše pokoje extrémně tiché a poskytují nadstandardní klid a pohodlí spánku. Vysoká lůžka, kvalitní matrace, přikrývky i polštáře s profesionální úpravou a perfektní úrovní čistoty jsou toho jasným dokladem…


Zvláštní důraz v našem hotelu klademe na individuální přístup k našim hostům. Naší snahou je, aby byl Váš pobyt nezapomenutelný. Samozřejmostí vybavení pokojů jsou minibary, bezpečnostní schránky a bezplatné připojení k internetu. Hotel disponuje rovněž ubytováním pro osoby s omezenou pohyblivostí. Vybavení pokojů Hotelu Amigo City Centre: Individuálně ovládaná klimatizace a topení, připojení na internet zdarma (Wi-Fi), satelitní TV, telefon s přímou volbou, minibar, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů,kvalitní hotelová kosmetika.


Amigo City Centre Hotel je díky své ideální poloze a snadné dopravní dostupnosti optimálním místem pro Vaše setkání a jednání. V naší restauraci Vám rádi zajistíme aranžmá dle Vašich individuálních požadavků. V naší hotelové restauraci podáváme snídaně formou švédských stolů. Široký výběr nápojů, ovoce, cereálií, čerstvého slaného i sladkého pečiva a teplého bufetu jistě uspokojí Vaše chuťové buňky. Snídaně je Vám k dispozici každý den v čase od 7,00 do 10,00 hodin.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-amigo@toprague.cz
Adresa: Legerova 1862/15 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Amigo Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Amigo Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist